Detox – domácí technika za jeden den očistit tělo toxických látek

Proč bychom měli očistitÚzkost, vzrušení, nějaký dietní režim, nízké povědomí o vlastní požadavky, absence dopravní a čas pro sebe, je naše realita. Tato verze život je nebezpečné, že tam jsou nebezpečné partnerství, jakož i související nebezpečné pocity. Není divu, že jsme se cítit a také vypadat ještě hůř a také ještě horší. V takové situaci bude jistě „zbavit“.

Týkající se způsobů, jak to udělat doma, a než se spolehnout píše instruktor jógy Maria Boehm (namastejoga.pl). Špatný zdravotní stav, nedostatek energie, kontinuální únava, nízký odpor, Spojené lekowe, stejně jako úzkost, přetrvávající stres, časté nepříjemný problém a zánětlivých onemocnění je varovné signály, které nám pošlete ohromen s kontaminanty beznadějné těla a mysli. Důsledně detox je v dnešní době nutností!

Proč bychom měli „očistit“?

Naše tělo čištění se podobá automobil, recenze. Musíme dělat často, aby se udržet si ve skvělé fyzické a duševní zdraví již několik let. Problém je, že automobily se staráme víc, než o sebe. Před mnoha lety vynikající Indický jogín, lékaře, stejně jako, Swami Sivananda zeptal se lidé ze Západu: „Proč ne zacházet s přesně stejnou pozornost k autu, prostě, jak vaše tělo je, a motorista, který zůstává ve vaší mysli?“ Když zařízení dopravní signalizace míří na čerpací stanici natankovat kvalitní benzín.

A když se naše tělo snaží sdělit své potřeby, obvykle jsme to ignorovat. Únava aplikovat sami, místo toho, relaxační, káva, baterie, naložené nápoje obsahující oxid uhličitý, úrovní výkonu, cukr. Jednodušší pro nás, aby zůstali o hodinu déle v práci, než zjistit čas pro jógu, je to jednodušší, aby invest půjčky na léky než na zdraví, jídlo, to je jednodušší být v lékaře čekárně, než na meditační polštář. Takové akce jít proti rovnováze mikroorganismů, stejně jako téma nám k poklesu v oblasti zdraví a wellness a odolnost organismu, v důsledku těžké nemoci.

budou jistě ideální čistit tělo

Produkty, které budou jistě ideální čistit tělo

Máme jaro v plné rychlosti! Pokud jste udělali jarní úklid v těle v této době. Čištění tělo není výstřelek, a ne trend, přesto poptávka o čas, ve kterém jsme potřebovali k životu. To je nejlepší, aby zvolte víkend začít uklízet. To by mohl jen poslední 3 dny (víkend detoxikace) by mohla trvat po dobu 7 nebo 14 dnů, nebo i déle, v závislosti na vlastní požadavky. Obecně platí, že nikdo vyžaduje, detoxikace, trvající déle než 6 týdnů (pozn. 40 dní). Jen co konzumovat během čištění? Ovoce granátové jablko. Bohaté na antokyany, což je důležitý anti-oxidant, který je ideální ziarenkom rubinową atraktivní barvu.

Antokyany chrání naše DNA před poškozením a také zánětlivé nemoci, obnovit vitalitu a práce odmładzająco. Rukolou. Drobné listy jsou tmavě eko-šetrné, stejně jako plná chlorofylu. To je vegetarián zelí v domácnosti, které zahrnují zelí, brokolice nebo květák. Jako všechny brukvovité zeleniny, obsahuje sulforafan, částice neobvyklé perspektivní. Lutein i zeaxanthin, a také práci na kůži a také chránit zrak. Červená řepa červená. Hvězdou každé čištění, plné draslíku, vlákniny a antioxidant, kde řepa mají krásný odstín anti-pobuřující, antioxidant, stejně jako čištění na těle. Lisované řepné šťávy je začleněno s Jablko, citron a zázvor, díky těchto složek, řepa vrhnout trochu přirozené.

Zelený čaj. Bohužel, se skládá z některé kofein, nicméně na rozdíl od těchto, například, káva má silné antioxidační EECG, který bude určitě zabezpečit ohromen při detoxikaci jater. Má přesně stejný efekt a rakoviny. Lněný. Potřeboval celé detoxikace, nabitý omega-3 tuků, vlákniny a lignanów pracuje jako kartáč tělo, co chceme, okamžitě k získání eliminovat. Výzkumné studie ukazují, že konzumace semen, je také vhodné zabezpečení antyradiacyjną, jako je populární, nebezpečné záření kolem nás dost. Mějte na paměti, že osivo mielić neustále hned před použití (například v mlýnek na kávu), nekupujte práce, sbírat semena, protože to nebude mít tato síla očištění, aby čerstvé maso.