Očista těla: detox – mýty 

Ne jíst k odstranění toxinůJednou nebo několikrát za rok si přejeme, aby očistit tělo nashromážděných toxických látek, zeštíhlení, přivést zpět trochu. Dost s crash diety čištění. Nicméně pokud detoxu je nutné, pokud to přináší nějaké výhody? Zničit nejistotu. Očistu těla, detoxikaci, půstu, je postupně prominentní metody k získání eliminovat toxické látky z těla. To, zda jsou účinné, a také, co je nejdůležitější, zdravé? Hodnotili jsme 9 jedním z nejvýznamnějších bodů o detoxikaci těla, a také nachází, že mají málo společného s realitou!

Ne jíst k odstranění toxinů

Plné zdrží potravin i po dobu 1-2 dnů jistě nebude dělat, že jsme eliminovat toxiny. To je mylná představa! To je mnohem lepší použít přírodní detox změnit životní styl a také, aby banky na zdravé a vyvážené, pestré menu a pohybu, než hladovět na své vlastní. Hlad má nepříznivý vliv na zdraví a wellness, a, nicméně, by mohl udělat víc škody než skvělé. Je na detoxu, který je konzumovat alkohol po celý den jen voda, to je daleko lepší zvolit den dietní plán, ovoce, zeleniny.

Nemůžete „odstranění“ vydělat, například, den půstu, a to zejména v konzumaci alkoholu, vody, zejména pokud jste stále jíst normokaloryczne jídlo. Takové extrémní změnu můžete udělat ještě více škody, než užitečné pro zdraví a wellness. Z tohoto důvodu, tělo by se měl postupně převádět na menší přísun energie a živin. Mnohem lepší, jen několik dní před zahájením diety, odstraňte z potravin výběr, červené maso, uzeniny, mléčné výrobky, a snížení počtu výrobků v oblasti. Budete také muset vzdát dezerty, sladké nápoje, káva. Spíše konzumovat více syrové tak i vařené zeleniny, čerstvé ovoce, občerstvení kaše, stejně jako konzumovat hodně vody.

V den půstu, je lepší odmítnout z přidané cvičení, protože tělo může trpět. Čištění tělo toxinů opravdu má nejefektivnější dopad na imunitní systém, však není, pokud je vyroben v podobě hladovění. S takovou přísnou dietu imunitní systém pracuje mnohem méně a méně. Tělo nedostane, protože živiny potřebné pro syntézu protilátek, stejně jako to má dopad nedostatek správné imunitní reakce. Navíc, během půstu zvyšuje stupeň leukocytů, což naznačuje stav zánětlivé procesy v těle. To z nás dělá navíc na riziko infekce.

Nebo detoxikaci lze použít bez konzultace s lékařem?

Nebo detoxikaci lze použít

Pár dní dietu očistit, je nejlepší udělat po posouzení se zdravotnickým pracovníkem a pod jeho kontrolou. To platí nejen pro lidi, ale také ty, které se považují za spíše zdravé a vyvážené. Když dieta plány niedoborowych těžké, protože předpovědět reakci těla může způsobit zhroucení ekonomického klimatu, vystavovat, konkrétně, bolesti hlavy, zvracení, a také, kromě toho, problémy v játrech a také srdce. Je nutné, aby tyto příznaky a se nesmí objevit hned, tak pro jednotlivce, kteří chtějí investovat pár dnů být detoxikován musí zůstat ve výborném stavu.

Strava čištění se nedoporučuje, zejména pro osoby se podmínky pro kardio systém, močový systém, senioři, diabetici, stejně jako těhotné a kojící ženy a také mládež. Můžete vyčistit tělo toxinů, aniž by se jídlo. A také by neměl být, tato strava plán je velmi nízkokalorická. Mikroorganismus sám vyrovnává s tím, neutralizace, stejně jako likvidace nebezpečných látek přes žaludek systém, močový systém, dýchací systém, stejně jako kůže. Tyto přírodní terapie centra můžeme pomoci zdravé a vyvážené, dobře vyvážené menu, pitná voda, fyzické aktivity, omezení kávy a alkoholu, vysoké dávky spánku.

A také to je přesně to jídlo úplně zdraví a wellness; není potřeba silné detox. Pokud naopak, chtějí snížit váhu, pojďme dělat to pod vedením dietologa, který bude jistě vás jakékoliv logické menu, s přihlédnutím náš životní styl a vkus. Vynikající doplněk k dietní detoxu bude jistě sezení v sauně (1, 2 krát týdně). Vysoká teplota způsobuje vazodilataci v kůži a také zvýšené pocení, s níž tělo eliminuje četné jedovaté látky. Bonus nabídka je ztráta cca. 300 kalorií během 30-minutové zasedání.

Různé další užitečné informace

Různé další užitečné informaceS tímto druhem položky, musíte se postarat. Můžete je využít každý nyní a pak na kontrolu defekace. To se nesmí, nicméně, nápoj, jako běžné čaj, protože jsou vysoce projímadlo, suché, zhoršení střev, stejně jako wypłukują z nich prospěšné mikroflóry. Konzumují v nadbytku, může narušit peristaltiku. Místo toho, aby panelových čaje projímadlo, a to zejména přes Internet, když děláme známo jejich složení, to je mnohem lepší připravit si vlastní kombinaci bylinek, které podporují čištění.

Není trik na své vlastní: vy jste nemohli zvrátit neformální dohled nutričních jednorázové detoksem. Jen to, co provádíme za pár dní v roce, není ani dost pro pobyt měsíců, když jsme vést nezdravý životní styl. Takové non opakovaně použitelné čisticí funkce navíc na pojem „odpuštění křivd“, udělali jsme něco, co v otázce opravy, problém a v současné době se můžeme vrátit do jejich nebezpečných náročné postupy jako mnoho lidí. Nicméně, to nezáleží na tom, v nejmenším v „analýze“ rok-round. Hospodářství, čištění, nicméně, může přinést trvalé výhody, pokud to je začátek soustředit se na zdravé a vyvážené náročné a také je spojena s úpravou životního stylu.